Podsumowanie 5 kolejki III ligi

08/22/2016
44 odsłon

Piąta kolejka za nami. Ze względu na ulewę i zalane boisko, nie odbył się niedzielny mecz Unii Turza Śląska ze Stalą Bielsko-Biała. W pozostałych meczach 4 razy wygrywali goście, jeden mecz wygrali gospodarze i zanotowano 3 remisy.

Stal w meczu derbowym zremisowała z Ruchem Zdzieszowice 0:0. W tym wyrównanym meczu obie drużyny miały okazję na strzelenie gola ale ostatecznie zakończyło się na 0:0 i podziałem punktów.

RUCH ZDZIESZOWICE – STAL 0:0

W meczu na szczycie tabeli zmierzyły się dwie niepokonane drużyny i po tej kolejce obie taki status utrzymały. Rekord zremisował u siebie ze Skrą Częstochowa i obronił pierwsze miejsce w tabeli.

REKORD BIELSKO-BIAŁA – SKRA CZĘSTOCHOWA 1:1

Na drugie miejsce, po pokonaniu Piasta Żmigród na jego terenie wskoczył GKS 1962 Jastrzębie. GKS podobnie jak dwie powyższe drużyny oraz Stal Brzeg nie przegrał jeszcze meczu w rozgrywkach.

PIAST ŻMIGRÓD – GKS 1962 JASTRZĘBIE 1:2

Dwie kolejne wygrane Miedzi II Legnica wywindowały tą drużyną na 3 miejsce. W miniony weekend „Miedzianka” pokonała Lechię Dzierżoniów, która wciąż nie zdobyła kompletu punktów w obecnych rozgrywkach.

LECHIA DZIERŻONIÓW – MIEDŹ II LEGNICA 1:3

Niesamowite emocje towarzyszyły trzecioligowym derbom Wrocławia. Śląsk II Wrocław, naszpikowany zawodnikami z Ekstraklasy, prowadził na Oporowskiej ze Ślęzą już 4:0, aby ostatecznie przegrać 4:5! Młodzież ze Ślęzy pokazała że sercem i zaangażowaniem można zdziałać wiele, bardzo wiele.

ŚLĄSK II WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 4:5

Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach w obecnym sezonie, zanotował Falubaz Zielona Góra, który pokonał Górnika II Zabrze 2:0 i wyprzedził ich w tabeli.

FALUBAZ ZIELONA GÓRA – GÓRNIK II ZABRZE 2:0

Wciąż nie może się obudzić Górnik Wałbrzych, który tym razem musiał uznać wyższość Pniówka Pawłowice Śląskie, przegrywając 1:2. Najlepsza drużyna poprzednich rozgrywek III ligi dolnośląsko-lubuskiej na razie zamyka tabelę.

GÓRNIK WAŁBRZYCH – PNIÓWEK PAWŁOWICE ŚLĄSKIE 1:2

W ostatnim meczu Olimpia Kowary zremisowała z KGHM ZANAM Polkowice 1:1, marnując w końcówce rzut karny. Olimpia tym samym wciąż czeka na swoje premierowe zwycięstwo w III lidze.

Olimpia Kowary – KGHM ZANAM Polkowice 1:1

W 5 kolejce padło 25 goli co daje średnią 3,1 gola na mecz. Najlepszymi strzelcami z 4 golami są Michał Bojdys (Rekord Bielsko-Biała) oraz Mateusz Cieślik (Miedź II Legnica).

W naszej drużynie bez zmian, po dwa gole mają: Boczarski, Mazur, Nowacki i Żegleń, a po jednym Gancarczyk i Jaworski. 

Źródło: Stal Brzeg

Możesz być zainteresowany

Jedyna taka noc. Brzeskie smoki, wianki i inne cuda
Aktualności
0 udostępnień88 wyświetleń
Aktualności
0 udostępnień88 wyświetleń

Jedyna taka noc. Brzeskie smoki, wianki i inne cuda

25 czerwca 2017

Za nami Noc Świętojańska. Tłumy brzeżan zawitały 24 czerwca na Plac Drzewny, by bawić się do zmroku. Było zabawnie, smacznie…

Uroczyste zakończenie roku w PSP nr 1
Aktualności
1 udostępnień164 wyświetleń
Aktualności
1 udostępnień164 wyświetleń

Uroczyste zakończenie roku w PSP nr 1

23 czerwca 2017

23 czerwca o godzinie 9.00 uczniowie PSP nr 1 z uśmiechem na twarzy pożegnali rok szkolny 2016/2017. Uroczystość zaszczycił również…

Orły 2017. Pożegnanie trzecich klas Publicznego Gimnazjum nr 3
Aktualności
0 udostępnień208 wyświetleń
Aktualności
0 udostępnień208 wyświetleń

Orły 2017. Pożegnanie trzecich klas Publicznego Gimnazjum nr 3

23 czerwca 2017

„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy…” Tymi słowami…

Skomentuj

Your email address will not be published.