Oława: 25-letni brzeżanin zginął w wypadku

09/15/2016
257 Udostępnień 470 odsłon
20 Comments

Utrudnienia na trasie Godzikowice-Gać – droga jest całkowicie zablokowana. Około godziny 11.00 w pobliżu mostku doszło do czołowego zderzenia motocyklisty z autem osobowym. Na miejscu straż pożarna, pogotowie i policja, która ustala przyczyny wypadku. Pracuje tam również prokurator.

Ofiara śmiertelna wypadku to 25-letni mieszkaniec Brzegu. Motocyklista jechał w kierunku Oławy, po uderzeniu w osobówkę wyleciał na kilkadziesiąt metrów. To bardzo drastyczny wypadek. Ciało jest mocno uszkodzone. Z motocykla niewiele zostało. Kierowca skody (47-letni mieszkaniec gminy Oława) został przewieziony do szpitala, jest na obserwacji.

Foto: Gazeta Oława

Możesz być zainteresowany

Flisacy w Brzegu
Aktualności
0 udostępnień85 wyświetleń
Aktualności
0 udostępnień85 wyświetleń

Flisacy w Brzegu

27 czerwca 2017

Promowanie turystycznego i rekreacyjnego zagospodarowania Odry w ramach działalności Ligi Morskiej i Rzecznej oraz Stowarzyszenia na Rzecz Miast i Gmin…

Przedszkole Publiczne nr 10 gości wolontariuszkę z Egiptu
Aktualności
0 udostępnień121 wyświetleń
Aktualności
0 udostępnień121 wyświetleń

Przedszkole Publiczne nr 10 gości wolontariuszkę z Egiptu

27 czerwca 2017

To kolejna już wizyta wolontariacka w Dziesiątce – tym razem przez dwa tygodnie z dziećmi będzie pracowała Samar Darwish z…

Damian Lis z PG nr 4 stypendystą Marszałka Województwa Opolskiego
Aktualności
0 udostępnień112 wyświetleń
Aktualności
0 udostępnień112 wyświetleń

Damian Lis z PG nr 4 stypendystą Marszałka Województwa Opolskiego

27 czerwca 2017

Damian Lis z Publicznego Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzegu został jednym z…

20 Responses

 1. Myślę że „kolegi” powinni teraz zrobić na obwodnicy nocne wyścigi jego imienia. Jak to jest że ludzie na motocyklach innych niż „odkurzacze” giną w wypadkach – a ci na ścigaczach przez głupotę? Żadna tragedia – gość poruszający się z takimi prędkościami stanowi zagrożenie dla innych – po drogach jeżdżą rodziny, matki, ojcowie.

  Odpowiedz
 2. ,,Jak podaje portal Oława24.pl, przyczyną wypadku była nieostrożność kierowcy samochodu osobowego. Nie ustąpił on pierwszeństwa podczas wyprzedzania jadącemu z naprzeciwka motocykliście. W wyniku uderzenia motocyklista wylądował w przydrożnym rowie ponosząc śmierć na miejscu.”

  Odpowiedz
 3. banan [*]
  Jak można na moscie wyprzedzać?!?!?!?!
  I to na tym piepszonym mostku co każdy deb***** autem wyprzedza

  Odpowiedz
 4. Dodać to tylko jedno można debil i tyle jadąc normalnie miałby czas na zahamowanie i czas na reakcję zbyt zaszybko i tyle powiem motor jest na ludzi myślących i przewidywalnych proste jadąc wolniej jest wjenksza możliwość zareagowania na daną sytuację brawura i tyle.

  Odpowiedz
  • Ty się najpierw naucz pisać, a dopiero później komentuj. Wina leży po stronie kierowcy skody i to on nam zabił kolegę.

   (*) [*] (*) Spoczywaj w pokoju Banan.

   Odpowiedz
  • Czyli że nie ważne co robią kierowcy samochodów, ważne tylko że może motorem ktos jechał za szybko a samochodem można robić co się chce a każdy wypadek to tylko wina motocyklisty????????

   Odpowiedz
 5. Jeżdżę i samochodem i motocyklem, ale niestety kultura jazdy w naszym kraju nie ułatwia życia motocyklistom. Kierowcy nie patrzą w lusterka, zajeżdżają nam drogę, albo jak w tym przypadku próbują wyprzedzić inny samochód nas spychając do rowu, albo wystawiają na czołówkę……Jak ktoś robi trasy motocyklem to dla niego to chleb powszedni.
  Więc nie oceniajcie sytuacji na zasadzie „na bank za szybko jechał”. Zginął młody chłopak…..
  Wieczne odpoczywanie kolego, a dla rodziny wyrazy ogromnego współczucia.

  Odpowiedz
 6. Do ” gość” ty tepa strzało! Ortografii sie najpierw naucz! I czytaj ze zrozumieniem czyja byla wina ! A za szybko to cię chyba ze szkoły wypuścili albo w ogóle tam nie byłeś! Nie żyje młody chłopak ! Jak chcesz komentować to zacznij myśleć patafilcu!

  Odpowiedz

Skomentuj

Your email address will not be published.