Brzeg: Kompletnie pijany kierowca busa zabił pasażera?! Miał 3 promile! [film]

12/03/2016
222 odsłon
12 Comments

Dziś tj. 25.11.2016 r. na ulicy Małujowickiej w Brzegu doszło do tragicznego wypadku, w którym jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Na prostym odcinku drogi dostawczy bus uderzył w słup energetyczny. Samochodem podróżowały 3 osoby. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierujący samochodem dostawczym uciekał przed policją. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w słup energetyczny. W wyniku zdarzenia, pomimo podjętej reanimacji przez strażaków, śmierć na miejscu poniósł pasażer busa. Na chwilę obecną nie znany jest stan zdrowia innych poszkodowanych.

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, kierujący busem był kompletnie pijany – wydmuchał prawie 3 promile. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy będą wyjaśniać przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Droga obecnie jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze 2-3 godziny.

AKTUALIZACJA 15:50

Do zdarzenia doszło po godzinie 13:00 na ul. Małujowickiej. Kierujący pojazdem Fiat Ducato jadąc w kierunku Zielęcic, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożną latarnię. W pojeździe podróżowały 3 osoby. Niestety na miejscu śmierć poniósł jeden z pasażerów. Kierowca oraz drugi pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 3 promile alkoholu. Grupa dochodzeniowo-śledcza na miejscu pod nadzorem prokuratury prowadzi czynności. Droga nadal jest zablokowana. J

Za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu ze skutkiem śmiertelnym grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Możesz być zainteresowany

Flisacy w Brzegu
Aktualności
0 udostępnień85 wyświetleń
Aktualności
0 udostępnień85 wyświetleń

Flisacy w Brzegu

27 czerwca 2017

Promowanie turystycznego i rekreacyjnego zagospodarowania Odry w ramach działalności Ligi Morskiej i Rzecznej oraz Stowarzyszenia na Rzecz Miast i Gmin…

Przedszkole Publiczne nr 10 gości wolontariuszkę z Egiptu
Aktualności
0 udostępnień121 wyświetleń
Aktualności
0 udostępnień121 wyświetleń

Przedszkole Publiczne nr 10 gości wolontariuszkę z Egiptu

27 czerwca 2017

To kolejna już wizyta wolontariacka w Dziesiątce – tym razem przez dwa tygodnie z dziećmi będzie pracowała Samar Darwish z…

Damian Lis z PG nr 4 stypendystą Marszałka Województwa Opolskiego
Aktualności
0 udostępnień112 wyświetleń
Aktualności
0 udostępnień112 wyświetleń

Damian Lis z PG nr 4 stypendystą Marszałka Województwa Opolskiego

27 czerwca 2017

Damian Lis z Publicznego Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzegu został jednym z…

12 Responses

  1. A co to za kara?! Byl pod wpływem alkoholu i zabił człowieka! Powinien dostac min 25 lat! i zakaz dożywotniego kierowania pojazdami!!!

    Odpowiedz
  2. Ale co to za Ludzie ktozi jeżdżą z pjanym kierowca ? Raczej oko 3 promili już można sobie wyobrazić jak on wyglondal wsiadajac do auta. Bezmyślność kierowcy i pasażerów

    Odpowiedz
  3. Po co te zbędne głupie komentarze ?! Świadomie wsiedli wszyscy do auta.Teraz każdy pierwszy do komentowania czyjeś moralności.Chłopak stracił źycie drugi sobie je zmarnował…a,wy jeszcze linczować go chcecie.Z szacunku do jego rodziny moglibyście powstrzymać się od komentowania czyjegoś życia i umoralniania po fakcie.

    Odpowiedz

Skomentuj

Your email address will not be published.