Strona główna / Gospodarka i rolnictwo / KiK już z drugim sklepem w Brzegu
Brzeg24
KiK już z drugim sklepem w Brzegu

KiK już z drugim sklepem w Brzegu

KiK już z drugim sklepem w Brzegu
0 głosów, średnia: 0.00 (wynik: 0%)

Koncept, iż modna odzież i tekstylia codziennego użytku wcale nie muszą być drogie to idea, która przyświeca firmie KiK. Kierując się tymi standardami firma z sukcesem realizuje strategię biznesową i otwiera sklepy w kolejnych miastach Polski. 28 listopada otwarto w Brzegu już drugi sklep tej sieci. Nowy KiK oferuje urozmaicony asortyment produktów obejmujący odzież damską, męską i dziecięcą, jak również dodatki, biżuterię oraz zabawki i tekstylia domowe.

Marka KiK cieszy się w Europie coraz większą popularnością. Sieć posiada już ponad 3 200 sklepów w 9 krajach Europy: Niemczech, Austrii, Czechach, Słowenii, Chorwacji, na Węgrzech, w Słowacji, Polsce i od listopada tego roku, w Holandii. Na terenie Polski sieć rozwija się równie dynamicznie, otwierając co miesiąc kolejne sklepy. W 2013 roku przybyło ich kilkadziesiąt, co pozwala sytuować się firmie KiK wśród najbardziej rozpoznawalnych marek dyskontowych.

Moda i tekstylia nie muszą być drogie

W związku z rosnącym zainteresowaniem marką, sieć postanowiła otworzyć w Brzegu kolejny sklep. Obok „Galerii Brzeg” klienci mogą zrobić teraz udane zakupy również w sklepie KiK przy ul. Łokietka 24B. Wystrój sklepu według nowych standardów aranżacyjnych oraz przejrzysta ekspozycja asortymentu tworzą przyjazną atmosferę, która wpływa na jeszcze lepszy komfort zakupów.
Nowo otwarty KiK to już 28 sklep tej sieci na terenie Polski. Mieści się na powierzchni 370 m2. Wśród asortymentu znajdziemy ubrania bardzo dobrej jakości, dodatki, biżuterię i kosmetyki oraz oryginalne artykuły dekoracyjne i tekstylia codziennego użytku. Z pewnością tak bogata oferta produktów umożliwi dokonanie satysfakcjonujących zakupów dla wszystkich członków rodziny.
KiK przy ul. Łokietka 24B w Brzegu otwarty jest od poniedziałku do soboty, w godzinach 10:00-20:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 18:00.

Komentarz

  1. Kik jest jednym z najgorszych sklepow pod wzgledem jakosci materialu wszystko jest z chin odziez ta smierdzi na farby I sztuczne materialy ktore sa produkowane za gowniany pieniadz . Nie radze tam kupowac przede wszystkim ciuchow dla dzieci .

Odpowiedz

Prosimy o kulturalne wypowiedzi odnoszące się do artykułu lub konkretnego komentarza...

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Do góry